<< hlavní stránka

   SAÚDSKÁ ARÁBIE - outdoorové zájezdy (2020)

Chcete být mezi prvními turisty v Saúdské Arábii? Království v září 2019 začalo vydávat turistická víza. Od února 2020 provázím outdoorové zájezdy v Saúdské Arábii na základě tří let cestování a práce v tomto pouštním království. Cestování v malých skupinách, terénními auty, na jaře a na podzim na nejzajímavější místa v horách a pouštích, kde se nacházejí nádherné scenérie, staré pevnosti, prehistorické petroglyfy, stáda velboudů a příjemní lidé. Nenechte si ujít možnost prozkoumat desítky let uzavřené Království než ho zasáhne turistický boom a řada míst ztratí své kouzlo.

Jaká unikátní místa jsou v Saúdské Arábii k vidění? Podívejte se na moji slideshow s hudbou:


AKTUÁLNÍ NABÍDKA

V únoru 2020 provázím 1. českou skupinu dobrodruhů v Saúdské Arábii. Zaměřuji se na poznávání přírodních krás s kempováním a off-road cestováním, ale navštěvujeme i historické a etnografické zajímavosti po cestě. Součástí je i velmi stravitelný fotokurz (pro zájemce). Zájemci si mohou tyto zájezdy objednat a na místě zaplatit u doporučené profesionální saúdské cestovní kanceláře. Nástupním místem je letiště v Džiddě. Poskytuji průvodcovské služby na těchto výpravách (v Saúdské Arábii jsem strávil 3,5 roku prací na mezinárodní univerzitě a cestováním po celém království). Provázel jsem pro české CK v Uzbekistánu, Jemenu a Iráku, procestoval asi 70 zemí světa. Lidé, kteří detailně poznali Saúdskou Arábii, by se v ČR dali spočítat na prstech. Rád se ujmu i vaší skupiny.

31/1 - 15/2 2020 | SAÚDSKÁ ARÁBIE - NEJLEPŠÍ MÍSTA Z HOR A POUŠTÍ
(dunová poušť Rub al Chálí - Nadžránská oáza - Asirské hory a jejich kamenné vesnice - kráter Al Wahba - sopky - město Džidda)

Plně obsazeno

15/2 - 29/2 2020 | SAÚDSKOU ARÁBIÍ PO KADIDLOVÉ STEZCE
(Mramorová vesnice - Asirské hory a jejich kamenné vesnice - pohoří Fayfa-Nadžránská oáza - dunová poušť Rub al Chálí - město Džidda)

Plně obsazeno

23/10 - 8/11 2020 | SAÚDSKOU ARÁBIÍ OD SEVERU K JIHU
(Velký kaňon - Al Ula - Hedžazská železnice - skalní útvary a sopky - historický Khaybar - Asirské hory a jejich kamenné vesnice - Nadžránská oáza - dunová poušť Rub al Chálí - město Džidda)

Poslední volná místa

 
Pokud máte zájem jet, napište nám (LSynek@seznam.cz) o podrobné informace.

 
Mgr. Lukáš Synek, PhD.

- Průvodcovské služby
- Cestovní agentura
- Fotografické služby
- Nakladatelství

IČO: 86970721. Sídlo: Janáčkova 556, 252 64 Velké Přílepy. Živnostenský list vydán Městským úřadem Černošice dne 23. 7. 2008, zn. ZIV/4618/2008/Zde/2

Kontakt: LSynek@seznam.cz